Evinizdeki Kokuları Gidermenin Doğru Yolu

Evinizdeki Kokuları Gidermenin Doğru Yolu

Yok etmemiz istenen en yaygın kokular idrar, kusmuk, dışkı veya küf ve mantardır. Halıları veya döşemeleri temizlemek gibi basit bir işlem her zaman yeterli olmayacaktır.

Evcil hayvanlardan gelen idrar, temizlikten çok daha fazlasını gerektirir. Daha önce bir evcil hayvanınız olduysa, er ya da geç bir kaza geçireceğinizi bilirsiniz. Ne kadar temizlerseniz temizleyin ve tedavi edin, kaçınılmaz olarak geride bir koku kalır. Ne kadar hafif olursa olsun, nemli veya yağmurlu günlerde neredeyse dayanılmaz hale gelebilir.

Halı temizleyiciler tarafından sorunu farklı derecelerde başarı ile çözmek için kullanılan birkaç teknik vardır.

Koku ile Sprey

Böyle bir teknik, etkilenen bölgeye koku püskürtmektir. Bu, kokuyu kısa bir süre, belki bir iki gün kapatacaktır ama kokuyu tamamen ortadan kaldırmaz.

Dezenfektan ile Sprey

Bir sonraki teknik, etkilenen bölgeye bir dezenfektan püskürtmektir. Bu, küf ve küf kokuları gibi şeyler için kokulardan daha iyi çalışır, ancak idrar kokuları veya dışkı veya kusmuk gibi diğer organik kokular için kalıcı bir çözüm değildir. Dezenfektanlar ve dezenfektanlar, kokuyu hapsetmek için problemin etrafında bir zarf oluşturur, ancak zarf sonunda bozularak kokunun geri dönmesine izin verir.

İdrar kokularının bu kadar yaygın olmasının ana nedeni idrar tuzlarıdır. İdrardaki su buharlaşır ancak tuzları kalır. Kış aylarında ısıtma sistemlerimiz ile nem seviyeleri oldukça düşmektedir. İdrar tuzları, düşük nem ve kuru hava zamanlarında küf ve küf gibi temel olarak uykuda kalır. Ancak, bahar yaklaştıkça ve daha sıcak havalar ısı ihtiyacını ortadan kaldırdıkça ve yağmur mevsimi havayı nemle doyurmaya başladığında veya sıcaklık ve nemin aşırı seviyelere yükseldiği yaz ortasında küf ve küf ve o iğrenç idrar gibi küf ve küf gibi. kokular.

Doğru Yöntem

Pamuk Halı Yıkama Temizlik Sistemlerinde kullanılan yöntem, kokuyu doğal olarak biyolojik olarak parçalayarak kaynağını ortadan kaldırdığı için kokuyu ortadan kaldırır. Su buharlaştıktan sonra halıda veya döşemede kalan idrar tuzlarını biyolojik olarak parçaladığınızda, kokunun kaynağını ortadan kaldırmış olursunuz. Kokunun kaynağını ortadan kaldırırsanız kokuyu kalıcı olarak ortadan kaldırırsınız.

İdrar kokusu giderme işlemimiz tüm organik kokular için kullanılabilir. İdrar, dışkı, kusmuk, püskürtülen evcil hayvanların eve getirdiği pis kokular için bile kullandım ve sonra halının üzerinde yuvarlanarak ve mobilyalara sürtünerek pis kokuyu kendileri gidermeye çalıştılar.

Bunu bu şekilde yapmanın en iyi yanı, kalıcı olması ve sadece bir örtbas olmamasıdır.

Eğer aradığınız şey perofesyonel bir temizlik hizmeti ise bizi arayın: Tel: 0212 445 27 71

Daha fazlası için: Pratik Bilgiler kategorimizi inceleyin.

Hizmet bölgelerimiz için: En yakın halı yıkama tıklayın.

Hizmetlerimiz: Halı Yıkama | Koltuk Yıkama | Stor Perde Yıkama