Köpeklerde Halı Nasıl Temiz Tutulur?

Hayvanlar döker. Bundan kaçış yok: kelimenin tam anlamıyla. Onu mobilyalarınızda, halınızda, kıyafetlerinizde, köpeğinizin bulunduğu her yerde bulacaksınız.

1 numaralı ipucunun olumlu bir etki yaratabileceği yer burasıdır. Evdeki zamanının çoğunu köpek yatağında dinlenerek geçiren sakin bir köpek, evin her yerinde koşan, her yerde sizi takip eden ve mobilyalara sıçrayan bir köpek kadar saç yaymayacaktır.

Toplanmaya başlayan tüylerle başa çıkmak için şarj edilebilir bir kablosuz elektrik süpürgesine yatırım yapın. Bunlar çok kompakttır, kolayca el altında saklanabilir ve başıboş saçları toplamak için her gün fermuar çekmek için mükemmeldir.

Her seferinde ağır hizmet tipi elektrikli süpürgenizi çıkarmak zorunda kalmaktansa, bu kompakt elektrikli süpürgelerden biriyle saç durumunun zirvesinde kalmanız daha olasıdır.

Ek bonus: Çoğu model, kanepeyi hızlı bir şekilde hareket ettirmek için mükemmel olan, çıkarılabilir bir el bölümü ile birlikte gelir.

Halılarınızdaki evcil hayvan tüylerini çıkarmak için lastik başlıklı bir süpürge veya lastik silecek de kullanabilirsiniz.

Düzenli bakım, evcil hayvanınızın daha az tüy dökmesine de yardımcı olur, bu da içeride daha az temizlik yapılması anlamına gelir.

Eğer aradığınız şey perofesyonel bir temizlik hizmeti ise bizi arayın: Tel: 0212 445 27 71

Daha fazlası için: Pratik Bilgiler kategorimizi inceleyin.

Hizmet bölgelerimiz için: En yakın halı yıkama tıklayın.

Hizmetlerimiz: Halı Yıkama | Koltuk Yıkama | Stor Perde Yıkama